VIAMONT Ve stopě Zlaté lyže
DATE : | 15.1.2022 | PLACE : | Nové Město na Moravě |
---|
ORGANIZER : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
Selected athletes will be displayed here. Currently nothing selected.
Publishing or redistribution of content is prohibited without written permission..
By downloading the file you accept these terms of use.
Loading...
Rank | Bib | Fullname | Nat. | Year | Club | Category | Time | Gap | Net time | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 93 | KABRDA Jáchym | 2012 | SK Nové Město na Moravě (Bia) | 1. / Nejmladší žáci | 0:04:14.6 | 0:00:00.0 | 0:04:14.6 | ||
2 | diplom | 84 | ZÍTKA Sam | 2012 | SK Nové Město na Moravě (Sps - běh) | 2. / Nejmladší žáci | 0:04:38.6 | 0:00:23.9 | 0:04:38.6 | ||
3 | diplom | 71 | VYTLAČIL Vojtěch | 2013 | SK ROSSIGNOL TEAM PUSTEVNY | 3. / Nejmladší žáci | 0:05:19.6 | 0:01:05.0 | 0:05:19.6 | ||
4 | diplom | 57 | MÜLLEROVÁ Alena | 2012 | SK Nové Město na Moravě (přípr. - běh) | 1. / Nejmladší žákyně | 0:05:23.8 | 0:01:09.2 | 0:05:23.8 | ||
5 | diplom | 49 | KRÁČMAROVÁ Michaela | 2012 | BKL Machov | 2. / Nejmladší žákyně | 0:05:28.4 | 0:01:13.7 | 0:05:28.4 | ||
6 | diplom | 95 | DIVÍN Jiří | 2013 | TJ Gumárny Zubří | 4. / Nejmladší žáci | 0:05:32.8 | 0:01:18.1 | 0:05:32.8 | ||
7 | diplom | 54 | TOMÁŠKOVÁ Leona | 2013 | SK Nové Město na Moravě (přípr. - běh) | 3. / Nejmladší žákyně | 0:05:39.3 | 0:01:24.7 | 0:05:39.3 | ||
8 | diplom | 48 | PŘIBYLOVÁ Beáta | 2013 | Biatlon Letohrad | 4. / Nejmladší žákyně | 0:05:44.3 | 0:01:29.7 | 0:05:44.3 | ||
9 | diplom | 81 | HAVLÍK Jakub | 2013 | SK NMNM | 5. / Nejmladší žáci | 0:05:50.3 | 0:01:35.7 | 0:05:50.3 | ||
10 | diplom | 74 | TELECKÝ Radovan | 2012 | SK Skol Brno | 6. / Nejmladší žáci | 0:05:53.3 | 0:01:38.7 | 0:05:53.3 | ||
11 | diplom | 79 | KLEIN Radim | 2013 | Spartak Letohrad | 7. / Nejmladší žáci | 0:05:54.6 | 0:01:40.0 | 0:05:54.6 | ||
12 | diplom | 88 | DEDEK Jakub | 2012 | AD TEAM | 8. / Nejmladší žáci | 0:05:57.0 | 0:01:42.4 | 0:05:57.0 | ||
13 | diplom | 55 | JANECKY Julie | 2013 | Wikov SKI Skuhrov nad Bělou | 5. / Nejmladší žákyně | 0:05:58.1 | 0:01:43.5 | 0:05:58.1 | ||
14 | diplom | 43 | BLECHOVÁ Nela | 2012 | TJ Spartak Letohrad | 6. / Nejmladší žákyně | 0:05:59.3 | 0:01:44.7 | 0:05:59.3 | ||
15 | diplom | 82 | HLADKÝ Mikuláš | 2012 | SK Skol Brno | 9. / Nejmladší žáci | 0:06:00.8 | 0:01:46.1 | 0:06:00.8 | ||
16 | diplom | 92 | KUBALÁK Štěpán | 2013 | SK NMNM (Sev. kombi) | 10. / Nejmladší žáci | 0:06:02.0 | 0:01:47.4 | 0:06:02.0 | ||
17 | diplom | 62 | TOMÁŠKOVÁ Nikola | 2013 | SK Nové Město na Moravě (přípr. - běh) | 7. / Nejmladší žákyně | 0:06:06.3 | 0:01:51.7 | 0:06:06.3 | ||
18 | diplom | 65 | GROSSOVÁ Pavla | 2012 | SK Skol Brno | 8. / Nejmladší žákyně | 0:06:06.8 | 0:01:52.2 | 0:06:06.8 | ||
19 | diplom | 96 | VESELÝ Adam | 2012 | KKL Hlinsko | 11. / Nejmladší žáci | 0:06:07.0 | 0:01:52.4 | 0:06:07.0 | ||
20 | diplom | 53 | FOUSKOVÁ Veronika | 2012 | ŠSK Nové Město na Moravě | 9. / Nejmladší žákyně | 0:06:07.8 | 0:01:53.2 | 0:06:07.8 | ||
21 | diplom | 44 | SLÁMOVÁ Lucie | 2012 | SK Nové Město na Moravě (Bia) | 10. / Nejmladší žákyně | 0:06:08.9 | 0:01:54.2 | 0:06:08.9 | ||
22 | diplom | 58 | DIBLÍKOVÁ Liliana | 2013 | TJ Sokol Klášterec nad Orlicí | 11. / Nejmladší žákyně | 0:06:14.8 | 0:02:00.2 | 0:06:14.8 | ||
23 | diplom | 45 | PŘÍHODOVÁ Karolína | 2013 | KKL Hlinsko | 12. / Nejmladší žákyně | 0:06:18.6 | 0:02:04.0 | 0:06:18.6 | ||
24 | diplom | 76 | VAŠINA Matěj | 2012 | TJ Sokol Klášterec nad Orlicí | 12. / Nejmladší žáci | 0:06:19.3 | 0:02:04.6 | 0:06:19.3 | ||
25 | diplom | 89 | MAŠTALÍŘSKÝ Ondřej | 2012 | Lyžařský oddíl SK Svratka | 13. / Nejmladší žáci | 0:06:19.8 | 0:02:05.2 | 0:06:19.8 | ||
26 | diplom | 94 | FALTUS František | 2013 | TJ Sokol Klášterec nad Orlicí | 14. / Nejmladší žáci | 0:06:20.8 | 0:02:06.2 | 0:06:20.8 | ||
27 | diplom | 51 | CHALOUPKOVÁ Martina | 2012 | SK Skol Brno | 13. / Nejmladší žákyně | 0:06:39.1 | 0:02:24.5 | 0:06:39.1 | ||
28 | diplom | 80 | TRÁVNÍČEK Antonín | 2013 | Lyžařský oddíl SK Svratka | 15. / Nejmladší žáci | 0:06:41.6 | 0:02:26.9 | 0:06:41.6 | ||
29 | diplom | 67 | PTÁČKOVÁ Lucie | 2013 | Univerzita Brno | 14. / Nejmladší žákyně | 0:06:42.6 | 0:02:28.0 | 0:06:42.6 | ||
30 | diplom | 60 | DRONGOVÁ Sofie | 2013 | --- | 15. / Nejmladší žákyně | 0:06:47.8 | 0:02:33.2 | 0:06:47.8 | ||
31 | diplom | 68 | ZIEGLEROVÁ Elen | 2012 | SK Skol Brno | 16. / Nejmladší žákyně | 0:06:48.1 | 0:02:33.5 | 0:06:48.1 | ||
32 | diplom | 64 | SKŘIČKOVÁ Marie | 2013 | SK Nové Město na Moravě (Sps - běh) | 17. / Nejmladší žákyně | 0:06:51.5 | 0:02:36.9 | 0:06:51.5 | ||
33 | diplom | 69 | JANEČKOVÁ Laura | 2013 | SKI KLUB Valašské Meziříčí | 18. / Nejmladší žákyně | 0:07:14.3 | 0:02:59.7 | 0:07:14.3 | ||
34 | diplom | 61 | KUŠIČKOVÁ Lucie | 2012 | T.J.Sokol Horní Jelení | 19. / Nejmladší žákyně | 0:07:26.6 | 0:03:12.0 | 0:07:26.6 | ||
35 | diplom | 91 | BURIAN Štěpán | 2012 | SK Skol Brno | 16. / Nejmladší žáci | 0:07:27.0 | 0:03:12.4 | 0:07:27.0 | ||
36 | diplom | 59 | ROUSOVÁ Tereza | 2012 | TJ Sokol Klášterec nad Orlicí | 20. / Nejmladší žákyně | 0:07:28.6 | 0:03:14.0 | 0:07:28.6 | ||
37 | diplom | 46 | DOUŠKOVÁ Daniela | 2013 | Univerzita Brno | 21. / Nejmladší žákyně | 0:07:30.8 | 0:03:16.2 | 0:07:30.8 | ||
38 | diplom | 86 | GLIER Matyáš | 2013 | SK NMNM (Sev. kombi) | 17. / Nejmladší žáci | 0:07:38.3 | 0:03:23.7 | 0:07:38.3 | ||
39 | diplom | 87 | GRUBER František | 2012 | KB Střelka Brno (Sps) | 18. / Nejmladší žáci | 0:07:44.8 | 0:03:30.2 | 0:07:44.8 | ||
40 | diplom | 77 | KOBZA Matyáš | 2012 | ŠSK Nové Město na Moravě | 19. / Nejmladší žáci | 0:07:55.8 | 0:03:41.2 | 0:07:55.8 | ||
41 | diplom | 41 | SMEJKALOVA Anna | 2012 | SK Skol Brno | 22. / Nejmladší žákyně | 0:08:04.8 | 0:03:50.2 | 0:08:04.8 | ||
42 | diplom | 50 | ŠÍMOVÁ Markéta | 2013 | SK Nové Město na Moravě (Bia) | 23. / Nejmladší žákyně | 0:08:11.8 | 0:03:57.2 | 0:08:11.8 | ||
43 | diplom | 90 | NEUŽIL Marek | 2012 | --- | 20. / Nejmladší žáci | 0:08:22.3 | 0:04:07.7 | 0:08:22.3 | ||
44 | diplom | 63 | NOSÁLOVÁ Tereza | 2013 | TJ Sokol Klášterec nad Orlicí | 24. / Nejmladší žákyně | 0:08:28.3 | 0:04:13.7 | 0:08:28.3 | ||
45 | diplom | 75 | CHMELAŘ Tomáš | 2013 | --- | 21. / Nejmladší žáci | 0:08:49.5 | 0:04:34.9 | 0:08:49.5 | ||
46 | diplom | 56 | KLAKURKOVÁ Anna | 2013 | AD TEAM | 25. / Nejmladší žákyně | 0:09:18.3 | 0:05:03.7 | 0:09:18.3 | ||
47 | diplom | 72 | MOUČKA Antonín | 2012 | Lyžařský oddíl SK Svratka | 22. / Nejmladší žáci | 0:09:51.5 | 0:05:36.9 | 0:09:51.5 | ||
48 | diplom | 52 | ZDRAŽILOVÁ Renata | 2012 | --- | 26. / Nejmladší žákyně | 0:12:42.5 | 0:08:27.9 | 0:12:42.5 | ||
--- | 42 | KUŠIČKOVÁ Jolana | 2012 | T.J.Sokol Horní Jelení | . / Nejmladší žákyně | DNS | --- | --- | |||
--- | 47 | VÁCHOVÁ Adéla | 2013 | TJ Spartak Letohrad | . / Nejmladší žákyně | DNS | --- | --- | |||
--- | 66 | KREJČÍ Lucie | 2012 | ŠSK Nové Město na Moravě | . / Nejmladší žákyně | DNS | --- | --- | |||
--- | 73 | BUCHBAUER Daniel Lionel | 2012 | Ladermon Team | . / Nejmladší žáci | DNS | --- | --- | |||
--- | 78 | ZITKA Samuel | 2012 | SK NMNM | . / Nejmladší žáci | DNS | --- | --- | |||
--- | 83 | MYŠKA Martin | 2013 | Lyžařský oddíl SK Svratka | . / Nejmladší žáci | DNS | --- | --- | |||
--- | 85 | BUCHBAUER Leon Sebastian | 2013 | Ladermon Team | . / Nejmladší žáci | DNS | --- | --- |