Malý štrbský maratón 2022

Running
DATE :10.7.2022 PLACE  :Štrba

Selected athletes overview

Selected athletes will be displayed here. Currently nothing selected.
EXPORT :   XLS
Results -
Loading...
Rank Bib Fullname Nat. Year Club Category Time Gap
DISPLAY ON PAGE
Rank Bib Fullname Nat. Year Club Category Time Gap
1 651 athlete detail MIHOČKA Nicolas SVK 2012 Sport club R.M. 1. /  Chlapci 10-11 rokov 0:01:44 0:00:00
2 668 athlete detail KOVÁCS Tibor SVK 2011 HK Poprad 2. /  Chlapci 10-11 rokov 0:01:46 0:00:02
3 655 athlete detail LIPTÁK Ján SVK 2012 Prešov 3. /  Chlapci 10-11 rokov 0:01:46 0:00:02
4 694 athlete detail JANČOVÁ Zuzana SVK 2011 BIATLON Predajná 1. /  Dievčatá 10-11 rokov 0:01:47 0:00:03
5 695 athlete detail BUDOVCOVÁ Zoja SVK 2011 BIATLON Predajná 2. /  Dievčatá 10-11 rokov 0:01:52 0:00:08
6 686 athlete detail MICHALKOVÁ Janka SVK 2011 ŠK Štrba 3. /  Dievčatá 10-11 rokov 0:01:55 0:00:11
7 666 athlete detail JANČÁR Ladislav SVK 2012 SNV 4. /  Chlapci 10-11 rokov 0:01:55 0:00:11
8 656 athlete detail MAREC Jakub SVK 2011 Štrba 5. /  Chlapci 10-11 rokov 0:01:57 0:00:13
9 683 athlete detail BAJČIČÁKOVÁ Ema SVK 2011 Race Team Bajčičák 4. /  Dievčatá 10-11 rokov 0:01:58 0:00:14
10 671 athlete detail MICHNA Ján SVK 2012 --- 6. /  Chlapci 10-11 rokov 0:02:00 0:00:16
11 690 athlete detail ŠERFELOVÁ Karolína SVK 2012 Štrba 5. /  Dievčatá 10-11 rokov 0:02:01 0:00:17
12 665 athlete detail SCHMIEDER Martin SUI 2012 Riehen 7. /  Chlapci 10-11 rokov 0:02:01 0:00:17
13 639 athlete detail SCHMIEDER Teresa SUI 2014 Riehen 1. /  Dievčatá 8-9 rokov 0:02:02 0:00:18
14 664 athlete detail COMPEĽ Tomáš SVK 2011 Toporec 8. /  Chlapci 10-11 rokov 0:02:02 0:00:18
15 692 athlete detail MIKA Tereza SVK 2011 Fishamend 6. /  Dievčatá 10-11 rokov 0:02:03 0:00:19
16 693 athlete detail KOVÁČOVÁ Simona SVK 2011 --- 7. /  Dievčatá 10-11 rokov 0:02:04 0:00:20
17 678 athlete detail DUBAŠÁKOVÁ Laura SVK 2012 AK Steeple Poprad 8. /  Dievčatá 10-11 rokov 0:02:05 0:00:21
18 688 athlete detail HVIZDÁKOVÁ Eliška SVK 2011 Predmier 9. /  Dievčatá 10-11 rokov 0:02:06 0:00:22
19 636 athlete detail BAJČIČÁKOVÁ Ela SVK 2014 Race Team Bajčičák 2. /  Dievčatá 8-9 rokov 0:02:06 0:00:22
20 652 athlete detail TELEPUN Martin SVK 2012 KOŠICE 9. /  Chlapci 10-11 rokov 0:02:07 0:00:23
21 687 athlete detail SIMOVÁ Tereza SVK 2011 ŠK Štrba 10. /  Dievčatá 10-11 rokov 0:02:07 0:00:23
22 615 athlete detail PERĎOCH Adam SVK 2013 Bernolákovo 1. /  Chlapci 8-9 rokov 0:02:07 0:00:23
23 618 athlete detail ŠUBRT Alex SVK 2013 Štrba 2. /  Chlapci 8-9 rokov 0:02:08 0:00:24
24 186 athlete detail MIČKOVÁ Michaela SVK 2013 TRI Tatri 3. /  Dievčatá 8-9 rokov 0:02:09 0:00:25
25 644 athlete detail KOVÁCSOVÁ Megan SVK 2013 Gymnasticky klub Gy-TA 4. /  Dievčatá 8-9 rokov 0:02:09 0:00:25
26 653 athlete detail MICHALKO Adrián SVK 2011 ŠK Kriváň Važec 10. /  Chlapci 10-11 rokov 0:02:10 0:00:26
27 646 athlete detail MICHNOVÁ Viera SVK 2014 --- 5. /  Dievčatá 8-9 rokov 0:02:10 0:00:26
28 697 athlete detail N M SVK 2012 --- 11. /  Dievčatá 10-11 rokov 0:02:10 0:00:26
29 621 athlete detail PROCHÁZKA Dominik SVK 2014 NOVÉ ZÁMKY 3. /  Chlapci 8-9 rokov 0:02:10 0:00:26
30 685 athlete detail OSIKOVÁ Alexandra SVK 2011 ŠK Kriváň Važec 12. /  Dievčatá 10-11 rokov 0:02:12 0:00:28
31 689 athlete detail MAJERČÁKOVÁ Laura SVK 2012 Tatranská Štrba 13. /  Dievčatá 10-11 rokov 0:02:13 0:00:29
32 630 athlete detail OTČENÁŠOVÁ Ella SVK 2014 Štrba 6. /  Dievčatá 8-9 rokov 0:02:13 0:00:29
33 607 athlete detail ZATURA Felix SVK 2014 Sunava 4. /  Chlapci 8-9 rokov 0:02:13 0:00:29
34 605 athlete detail KUZMIK Lukáš SVK 2014 Štôla 5. /  Chlapci 8-9 rokov 0:02:14 0:00:30
35 610 athlete detail MARHEFKA Teo SVK 2014 Judo Katsudo Poprad 6. /  Chlapci 8-9 rokov 0:02:15 0:00:31
36 624 athlete detail MEKYŠ Martin SVK 2013 Tatranská Štrba 7. /  Chlapci 8-9 rokov 0:02:15 0:00:31
37 603 athlete detail MIHOČKA Mário SVK 2014 Sport club R.M. 8. /  Chlapci 8-9 rokov 0:02:15 0:00:31
38 609 athlete detail POHLOD Martin SVK 2013 Štrba 9. /  Chlapci 8-9 rokov 0:02:15 0:00:31
39 632 athlete detail KISKOVÁ Sofia SVK 2013 ŠK Štrba 7. /  Dievčatá 8-9 rokov 0:02:16 0:00:32
40 614 athlete detail ZÁTORSKÝ Ján SVK 2013 ŠK Štrba 10. /  Chlapci 8-9 rokov 0:02:16 0:00:32
41 628 athlete detail ŠČIBRANOVÁ Nela SVK 2013 Klub biatlonu Predajná 8. /  Dievčatá 8-9 rokov 0:02:16 0:00:32
42 676 athlete detail KUZMIKOVA Katarína SVK 2012 Štôla 14. /  Dievčatá 10-11 rokov 0:02:16 0:00:32
43 611 athlete detail LEHOTSKÝ Lukáš SVK 2014 ŠK Štrba 11. /  Chlapci 8-9 rokov 0:02:16 0:00:32
44 642 athlete detail WOLFOVA Sophia SVK 2013 Spišská Nová Ves 9. /  Dievčatá 8-9 rokov 0:02:17 0:00:33
45 619 athlete detail PETRÍK Damien SVK 2013 Štrba 12. /  Chlapci 8-9 rokov 0:02:17 0:00:33
46 662 athlete detail TEKEĽ Andres SVK 2011 ŠK Štrba 11. /  Chlapci 10-11 rokov 0:02:19 0:00:35
47 681 athlete detail JURCOVA Rebeka SVK 2012 AK steaplePoprad 15. /  Dievčatá 10-11 rokov 0:02:20 0:00:36
48 691 athlete detail MEKYŠOVÁ Ema SVK 2011 Tatranská Štrba 16. /  Dievčatá 10-11 rokov 0:02:22 0:00:38
49 637 athlete detail FETERIKOVÁ Zina SVK 2014 Čečejovce 10. /  Dievčatá 8-9 rokov 0:02:22 0:00:38
50 631 athlete detail MACKOVÁ Nina SVK 2013 Štrba 11. /  Dievčatá 8-9 rokov 0:02:23 0:00:39
51 679 athlete detail HÚSKOVA Sophie SVK 2012 BAMP Poprad / Štrba 17. /  Dievčatá 10-11 rokov 0:02:23 0:00:39
52 622 athlete detail DLUHÝ Jozef SVK 2014 Svit 13. /  Chlapci 8-9 rokov 0:02:24 0:00:40
53 684 athlete detail ŠERFELOVÁ Barbora SVK 2012 Štrba 18. /  Dievčatá 10-11 rokov 0:02:25 0:00:41
54 602 athlete detail ŽELEZOV Sviatoslav UKR 2014 TURIEC.RUN 14. /  Chlapci 8-9 rokov 0:02:26 0:00:42
55 612 athlete detail ILAVSKÝ Maximilián SVK 2013 ŠK Štrba 15. /  Chlapci 8-9 rokov 0:02:27 0:00:43
56 658 athlete detail ĎURÍČEK Adam SVK 2012 Gemerská Poloma 12. /  Chlapci 10-11 rokov 0:02:27 0:00:43
57 620 athlete detail KYNDL Oliver SVK 2014 BRATISLAVA 16. /  Chlapci 8-9 rokov 0:02:28 0:00:44
58 645 athlete detail RUŠINOVÁ Alena SVK 2013 TOL Poprad 12. /  Dievčatá 8-9 rokov 0:02:30 0:00:46
59 663 athlete detail BOHUNČAK Jakub SVK 2011 Štrba 13. /  Chlapci 10-11 rokov 0:02:32 0:00:48
60 643 athlete detail BREZINOVA Elena CZE 2014 Moravany 13. /  Dievčatá 8-9 rokov 0:02:34 0:00:50
61 617 athlete detail COMPEĽ Sebastián SVK 2014 Toporec 17. /  Chlapci 8-9 rokov 0:02:36 0:00:52
62 604 athlete detail DINDA Richard SVK 2014 BRATISLAVA 18. /  Chlapci 8-9 rokov 0:02:37 0:00:53
63 779 athlete detail PAULIK Nataniel Patrik SVK 2014 Štrba 19. /  Chlapci 8-9 rokov 0:02:37 0:00:53
64 626 athlete detail NIKOVÁ Anna SVK 2014 SL Svit 14. /  Dievčatá 8-9 rokov 0:02:38 0:00:54
65 669 athlete detail NEVELOS Nicolas SVK 2011 ŠK Štrba 14. /  Chlapci 10-11 rokov 0:02:38 0:00:54
66 634 athlete detail MACKOVÁ Karin SVK 2014 ŠK Štrba 15. /  Dievčatá 8-9 rokov 0:02:38 0:00:54
67 638 athlete detail MARCINČÁKOVÁ Juliana SVK 2014 Čečejovce 16. /  Dievčatá 8-9 rokov 0:02:39 0:00:55
68 640 athlete detail ŠERFELOVÁ Zuzana SVK 2014 Štrba 17. /  Dievčatá 8-9 rokov 0:02:39 0:00:55
69 649 athlete detail OBŠIVANOVÁ Nina SVK 2013 KBT SPIŠ 18. /  Dievčatá 8-9 rokov 0:02:40 0:00:56
70 718 athlete detail PALČO Marko Sebastián SVK 2014 Lipany 20. /  Chlapci 8-9 rokov 0:02:42 0:00:58
71 613 athlete detail MIFTARAJ Rahim SVK 2014 ŠK Štrba 21. /  Chlapci 8-9 rokov 0:02:43 0:00:59
72 627 athlete detail KUZMIKOVÁ Zuzanka SVK 2014 Štôla 19. /  Dievčatá 8-9 rokov 0:02:47 0:01:03
73 616 athlete detail ROBERTS Alexander SVK 2014 CLEVELAND, OHIO 22. /  Chlapci 8-9 rokov 0:02:51 0:01:07
74 650 athlete detail OBŠIVANOVÁ Lea SVK 2013 KBT SPIŠ 20. /  Dievčatá 8-9 rokov 0:02:53 0:01:09
75 641 athlete detail ŠIMONOVA Iva SVK 2014 Štrba 21. /  Dievčatá 8-9 rokov 0:02:55 0:01:11
76 647 athlete detail JIROUŠKOVÁ Ema SVK 2014 KBT SPIŠ 22. /  Dievčatá 8-9 rokov 0:02:56 0:01:12
77 680 athlete detail GURECKOVÁ Soňa SVK 2012 ZŠ Štrba 19. /  Dievčatá 10-11 rokov 0:02:59 0:01:15
78 670 athlete detail SOKOL Tomáš SVK 2012 Štrba 15. /  Chlapci 10-11 rokov 0:03:03 0:01:19
79 677 athlete detail FOLTÍNOVÁ Zuzana SVK 2012 Bratislava – Dúbravka 20. /  Dievčatá 10-11 rokov 0:03:07 0:01:23
80 635 athlete detail CZERGE Alexandra SVK 2014 ŠK Štrba 23. /  Dievčatá 8-9 rokov 0:03:30 0:01:46
81 625 athlete detail SOKOL Jakub SVK 2014 Štrba 23. /  Chlapci 8-9 rokov 0:03:32 0:01:48
82 608 athlete detail WARADZIN Martin SVK 2014 Strba 24. /  Chlapci 8-9 rokov 0:04:07 0:02:23
83 648 athlete detail TARASOVÁ Barbora SVK 2014 KBT SPIŠ 24. /  Dievčatá 8-9 rokov 0:04:31 0:02:47
84 657 athlete detail HOZZA Marek SVK 2011 Young Running Team Hozza 16. /  Chlapci 10-11 rokov 0:35:37 0:33:53
85 654 athlete detail ZATURA Filip SVK 2012 Šunava 17. /  Chlapci 10-11 rokov 1:11:02 1:09:18

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.