|
1
|
diplom
|
428
|
STIGLIC Maxim
|
|
2015
|
PUMA Senec
|
1. / Chlapci do 7 rokov
|
0:01:13
|
0:00:00
|
|
2
|
diplom
|
424
|
BIELIK Alexander
|
|
2015
|
Slnečnica
|
2. / Chlapci do 7 rokov
|
0:01:17
|
0:00:04
|
|
3
|
diplom
|
15
|
BITTEROVÁ Johana
|
|
2015
|
SZŠ Kysucká Senec
|
1. / Dievčatá do 7 rokov
|
0:01:17
|
0:00:04
|
|
4
|
diplom
|
418
|
JUHOS Samuel
|
|
2016
|
---
|
3. / Chlapci do 7 rokov
|
0:01:20
|
0:00:07
|
|
5
|
diplom
|
47
|
PATAI Viktor
|
|
2015
|
ZŠ J.G. Tajovského Senec
|
4. / Chlapci do 7 rokov
|
0:01:26
|
0:00:13
|
|
6
|
diplom
|
136
|
RAKÚSOVÁ Adela
|
|
2016
|
City Runners Trnava
|
2. / Dievčatá do 7 rokov
|
0:01:30
|
0:00:17
|
|
7
|
diplom
|
401
|
PALCOVÁ Sabina
|
|
2015
|
ZŠ Tajovského
|
3. / Dievčatá do 7 rokov
|
0:01:31
|
0:00:18
|
|
8
|
diplom
|
113
|
KRIŽAN Dominik
|
|
2015
|
---
|
5. / Chlapci do 7 rokov
|
0:01:33
|
0:00:20
|
|
9
|
diplom
|
29
|
BOLDIŠOVÁ Zuzana
|
|
2016
|
ZŠ J.G. Tajovského Senec
|
4. / Dievčatá do 7 rokov
|
0:01:33
|
0:00:20
|
|
10
|
diplom
|
429
|
KLENOVICS Márk
|
|
2016
|
ZŠs Vjm
|
6. / Chlapci do 7 rokov
|
0:01:33
|
0:00:20
|
|
11
|
diplom
|
407
|
PETERKA Luka
|
|
2015
|
ZŠ Tajovského
|
7. / Chlapci do 7 rokov
|
0:01:34
|
0:00:21
|
|
12
|
diplom
|
5
|
HULÍK Hugo
|
|
2017
|
MŠ Kollárova Senec
|
8. / Chlapci do 7 rokov
|
0:01:34
|
0:00:21
|
|
13
|
diplom
|
20
|
MEGOVÁ Ivana
|
|
2015
|
SZŠ Kysucká Senec
|
5. / Dievčatá do 7 rokov
|
0:01:35
|
0:00:22
|
|
14
|
diplom
|
452
|
LIŠTÍK Sebastián
|
|
2016
|
ZŠ Félix
|
9. / Chlapci do 7 rokov
|
0:01:35
|
0:00:22
|
|
15
|
diplom
|
110
|
KOSIERADZKA Lucia
|
|
2015
|
AK Puma Senec/ZŠ J.G. Tajovského Senec
|
6. / Dievčatá do 7 rokov
|
0:01:36
|
0:00:23
|
|
16
|
diplom
|
104
|
JAMBRICHOVÁ Emma
|
|
2015
|
ABC Kraso Liptovský Mikuláš
|
7. / Dievčatá do 7 rokov
|
0:01:36
|
0:00:23
|
|
17
|
diplom
|
435
|
MUVOVÁ Stella
|
|
2017
|
---
|
8. / Dievčatá do 7 rokov
|
0:01:37
|
0:00:24
|
|
18
|
diplom
|
59
|
KUČAROVÁ Ada
|
|
2015
|
ZŠ Kysucká Senec
|
9. / Dievčatá do 7 rokov
|
0:01:37
|
0:00:24
|
|
19
|
diplom
|
18
|
KUFFOVÁ Lara
|
|
2015
|
SZŠ Kysucká Senec
|
10. / Dievčatá do 7 rokov
|
0:01:38
|
0:00:25
|
|
20
|
diplom
|
406
|
MUDRÁK Hugo
|
|
2016
|
ZŠ Mlynská Senec
|
10. / Chlapci do 7 rokov
|
0:01:38
|
0:00:25
|
|
21
|
diplom
|
434
|
GALVÁNEK Oscar
|
|
2016
|
MŠ Kollárova Senec
|
11. / Chlapci do 7 rokov
|
0:01:40
|
0:00:27
|
|
22
|
diplom
|
17
|
KUČEROVÁ Adelka
|
|
2016
|
SZŠ Kysucká Senec
|
11. / Dievčatá do 7 rokov
|
0:01:40
|
0:00:27
|
|
23
|
diplom
|
55
|
VRABCOVA Karolina
|
|
2016
|
ZŠ J.G. Tajovského Senec
|
12. / Dievčatá do 7 rokov
|
0:01:40
|
0:00:27
|
|
24
|
diplom
|
50
|
ŠIPOŠOVÁ Svetlana
|
|
2016
|
AK Puma Senec/ZŠ J.G. Tajovského Senec
|
13. / Dievčatá do 7 rokov
|
0:01:41
|
0:00:28
|
|
25
|
diplom
|
64
|
RAČKO Tomáš
|
|
2015
|
ZŠ Kysucká Senec
|
12. / Chlapci do 7 rokov
|
0:01:42
|
0:00:29
|
|
26
|
diplom
|
109
|
KÁNOVÁ Viktória
|
|
2016
|
---
|
14. / Dievčatá do 7 rokov
|
0:01:42
|
0:00:29
|
|
27
|
diplom
|
461
|
FÁBRY Miroslav
|
|
2015
|
---
|
13. / Chlapci do 7 rokov
|
0:01:43
|
0:00:30
|
|
28
|
diplom
|
46
|
PAPP Rastislav
|
|
2016
|
ZŠ J.G. Tajovského Senec
|
14. / Chlapci do 7 rokov
|
0:01:43
|
0:00:30
|
|
29
|
diplom
|
391
|
POZSÁR Samuel
|
|
2016
|
ZŠ Kysucká Senec
|
15. / Chlapci do 7 rokov
|
0:01:46
|
0:00:33
|
|
30
|
diplom
|
2
|
DILLANE Ben
|
|
2016
|
MSK Senec/MŠ Fándlyho Senec
|
16. / Chlapci do 7 rokov
|
0:01:47
|
0:00:34
|
|
31
|
diplom
|
124
|
MUCHA Jakub
|
|
2017
|
---
|
17. / Chlapci do 7 rokov
|
0:01:47
|
0:00:34
|
|
32
|
diplom
|
415
|
MESZÁROS Oliver
|
|
2016
|
ZŠ Szma
|
18. / Chlapci do 7 rokov
|
0:01:49
|
0:00:36
|
|
33
|
diplom
|
437
|
FAJČÍKOVÁ Terézia
|
|
2015
|
---
|
15. / Dievčatá do 7 rokov
|
0:01:49
|
0:00:36
|
|
34
|
diplom
|
388
|
KUBÍČEK Jakub
|
|
2016
|
SZŠ Kysucká Senec
|
19. / Chlapci do 7 rokov
|
0:01:51
|
0:00:38
|
|
35
|
diplom
|
145
|
SLOVAKOVÁ Michaela
|
|
2016
|
Smelá žabka Senec
|
16. / Dievčatá do 7 rokov
|
0:01:53
|
0:00:40
|
|
36
|
diplom
|
134
|
PELECH Dominik
|
|
2015
|
Rajka
|
20. / Chlapci do 7 rokov
|
0:01:54
|
0:00:41
|
|
37
|
diplom
|
453
|
LIŠTÍK Mia
|
|
2018
|
MŠ Kollárova Senec
|
17. / Dievčatá do 7 rokov
|
0:01:54
|
0:00:41
|
|
38
|
diplom
|
6
|
ŠMAHOVSKÁ Stella
|
|
2016
|
MŠ Kollárova Senec
|
18. / Dievčatá do 7 rokov
|
0:01:55
|
0:00:42
|
|
39
|
diplom
|
83
|
BIZIKOVA Nelka
|
|
2017
|
---
|
19. / Dievčatá do 7 rokov
|
0:01:55
|
0:00:42
|
|
40
|
diplom
|
463
|
LUKÁSZ Leonard
|
|
2016
|
---
|
21. / Chlapci do 7 rokov
|
0:02:00
|
0:00:47
|
|
41
|
diplom
|
93
|
ĎURKOVIČ Filip
|
|
2017
|
---
|
22. / Chlapci do 7 rokov
|
0:02:00
|
0:00:47
|
|
42
|
diplom
|
123
|
MUDRAK Jakub
|
|
2017
|
Smelá žabka Senec
|
23. / Chlapci do 7 rokov
|
0:02:01
|
0:00:48
|
|
43
|
diplom
|
111
|
KOVÁČ Jakub
|
|
2017
|
Smelá žabka Senec
|
24. / Chlapci do 7 rokov
|
0:02:04
|
0:00:51
|
|
44
|
diplom
|
153
|
ZALUBELOVÁ Karolína
|
|
2017
|
---
|
20. / Dievčatá do 7 rokov
|
0:02:04
|
0:00:51
|
|
45
|
diplom
|
447
|
WOLLNER Richard
|
|
2017
|
---
|
25. / Chlapci do 7 rokov
|
0:02:04
|
0:00:51
|
|
46
|
diplom
|
13
|
HUSKA Viliam Peter
|
|
2018
|
STG Svaty Jur/MŠ Ovoda
|
26. / Chlapci do 7 rokov
|
0:02:06
|
0:00:53
|
|
47
|
diplom
|
410
|
JOVANOVIČ Danielko
|
|
2017
|
Gabko
|
27. / Chlapci do 7 rokov
|
0:02:06
|
0:00:53
|
|
48
|
diplom
|
4
|
BRITVÍK Oliver
|
|
2017
|
MŠ Kollárova Senec
|
28. / Chlapci do 7 rokov
|
0:02:08
|
0:00:55
|
|
49
|
diplom
|
87
|
BURY Amelia
|
|
2018
|
---
|
21. / Dievčatá do 7 rokov
|
0:02:12
|
0:00:59
|
|
50
|
diplom
|
65
|
VIDROVÁ Júlia
|
|
2015
|
Boxerna Senec /ZŠ Kysucká Senec
|
22. / Dievčatá do 7 rokov
|
0:02:13
|
0:01:00
|
|
51
|
diplom
|
14
|
VIDRA Tibor
|
|
2018
|
Boxerna Senec /MŠ Slnečné jazerá Senec
|
29. / Chlapci do 7 rokov
|
0:02:13
|
0:01:00
|
|
52
|
diplom
|
66
|
VINCZEOVÁ Nela
|
|
2015
|
ZŠ Kysucká Senec
|
23. / Dievčatá do 7 rokov
|
0:02:17
|
0:01:04
|
|
53
|
diplom
|
82
|
BIZIKOVA Lianka
|
|
2019
|
---
|
24. / Dievčatá do 7 rokov
|
0:02:21
|
0:01:08
|
|
54
|
diplom
|
427
|
ŠIFFEL Eduard
|
|
2017
|
---
|
30. / Chlapci do 7 rokov
|
0:02:26
|
0:01:13
|
|
55
|
diplom
|
460
|
FÁBRYOVÁ Sára
|
|
2019
|
---
|
25. / Dievčatá do 7 rokov
|
0:02:26
|
0:01:13
|
|
56
|
diplom
|
112
|
KOVÁČ Matej
|
|
2019
|
---
|
31. / Chlapci do 7 rokov
|
0:02:30
|
0:01:17
|
|
57
|
diplom
|
12
|
STRESNYÁK Alex Gabriel
|
|
2018
|
MŠ Kysucká Senec
|
32. / Chlapci do 7 rokov
|
0:02:35
|
0:01:22
|
|
58
|
diplom
|
132
|
PAVOLKO Jakub
|
|
2017
|
MŠ Blatné
|
33. / Chlapci do 7 rokov
|
0:02:36
|
0:01:23
|
|
59
|
diplom
|
95
|
FABIAN Adam
|
|
2019
|
---
|
34. / Chlapci do 7 rokov
|
0:02:38
|
0:01:25
|
|
60
|
diplom
|
9
|
KUFFA Lucas
|
|
2018
|
MŠ Kysucká Senec
|
35. / Chlapci do 7 rokov
|
0:02:38
|
0:01:25
|
|
61
|
diplom
|
3
|
BOBÁK Amanda
|
|
2019
|
MŠ Kollárova Senec
|
26. / Dievčatá do 7 rokov
|
0:02:49
|
0:01:36
|
|
62
|
diplom
|
412
|
PETROVIČOVÁ Viktória
|
|
2019
|
---
|
27. / Dievčatá do 7 rokov
|
0:03:06
|
0:01:53
|
|
63
|
diplom
|
416
|
MESZÁROS Zoltán
|
|
2019
|
Szma
|
36. / Chlapci do 7 rokov
|
0:03:11
|
0:01:58
|
|
64
|
diplom
|
88
|
CZERE Catherine
|
|
2019
|
---
|
28. / Dievčatá do 7 rokov
|
0:03:12
|
0:01:59
|
|
65
|
diplom
|
419
|
LUBELLAN Adam
|
|
2019
|
---
|
37. / Chlapci do 7 rokov
|
0:03:28
|
0:02:15
|
|
66
|
diplom
|
426
|
ŠIFFELOVÁ Paulína
|
|
2019
|
---
|
29. / Dievčatá do 7 rokov
|
0:03:28
|
0:02:15
|
|
67
|
diplom
|
464
|
KOLESNYK Katarína
|
|
2020
|
---
|
30. / Dievčatá do 7 rokov
|
0:04:50
|
0:03:37
|
|
68
|
diplom
|
84
|
BOBÁK Tobias
|
|
2020
|
---
|
38. / Chlapci do 7 rokov
|
0:05:21
|
0:04:08
|
|
69
|
diplom
|
117
|
KUČEROVÁ Dianka
|
|
2020
|
---
|
31. / Dievčatá do 7 rokov
|
0:05:35
|
0:04:22
|
|
70
|
diplom
|
454
|
BERTÓKOVÁ Soňa
|
|
2021
|
---
|
32. / Dievčatá do 7 rokov
|
0:05:37
|
0:04:24
|
|
71
|
diplom
|
411
|
ŠMAHOVSKÝ Artur
|
|
2019
|
Gabko
|
39. / Chlapci do 7 rokov
|
0:05:42
|
0:04:29
|
|
72
|
diplom
|
445
|
ABIA Benjamin
|
|
2019
|
---
|
40. / Chlapci do 7 rokov
|
0:05:58
|
0:04:45
|
|
---
|
|
446
|
WOLLNER Matej
|
|
2015
|
ZŠ Tajovského
|
. / Chlapci do 7 rokov
|
DNF
|
---
|