Archiv závodů
Dátum | Logo | Závod | Miesto | Seriál | Časomiera | Šport | Služby |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6.1.2019 | SOFTIP Trojkráľový večerný beh 2019 | Banská Bystrica | |||||
6.1.2019 | Košický trojkráľový beh | Košice | |||||
12.1.2019 | ČSOB Zimná séria 2019 - 2. kolo | Bratislava - Železná studnička | |||||
20.1.2019 | Memoriál M. Jurka a M. Olejára | Hostie | |||||
9.2.2019 | ČSOB Zimná séria 2019 - 3. kolo | Bratislava - Petržalka | |||||
16.2.2019 | Valentínsky DôveRUN Ty a Ja | Bratislava - Dúbravka | |||||
3.3.2019 | Majcichovská desiatka | Majcichov | |||||
9.3.2019 | ČSOB Zimná séria 2019 - 4. kolo | Bratislava - Eurovea | |||||
16.3.2019 | Rajecký Borošovec | Šuja | |||||
30.3.2019 | Beh osloboddenia Topoľčianok | Topoľčianky | |||||
31.3.2019 | Otvorenie bežeckej sezóny | Bratislava | |||||
06 - 7.4.2019 | ČSOB Marathon 2019 | Bratislava | |||||
12.4.2019 | Běh proti diabetu | Luhačovice | |||||
13.4.2019 | Beh Galantou | Galanta | |||||
13.4.2019 | Štiavnický Salamandra Trail | Hodruša Hámre | |||||
14.4.2019 | Národný beh Devín Bratislava 2019 | Bratislava | |||||
20.4.2019 | 38. ročník Behu priateľstva Orechová Potôň | Orechová Potôň | |||||
20.4.2019 | Predator RUN Plzeň | Plzeň |
Predator RACE 2019 |
||||
27.4.2019 | Račiansky polmaratón + desiatka | Bratislava - Rača | |||||
27.4.2019 | Košice Runway Run | Košice | |||||
28.4.2019 | City Run Trnava | Trnava | |||||
1.5.2019 | ADRIM Nemčiansky beh | Nemce | |||||
1.5.2019 | Ivanska 5 a polka | Ivanka pri Bratislave | |||||
4.5.2019 | Tlmačský polmaratón | Tlmače | |||||
4.5.2019 | Less Waste Run 2019 | Hrad Devín | |||||
4.5.2019 | Prachatická hospicová desítka 2019 | Prachatice | |||||
5.5.2019 | AUTHOR ŠELA CROSS RUN | Helfštýn | |||||
8.5.2019 | Beh sliačskym chotárom | Sliač | |||||
11 - 12.5.2019 | Predator RACE Master weekend Monínec | Monínec |
Predator RACE 2019 |
||||
18.5.2019 | Beh šenkvickým chotárom 2019 | Šenkvice | |||||
18.5.2019 | Zavarská sedmička | Zavar | |||||
18.5.2019 | Babindolský májový kros 2019 | Babindol | |||||
31.5.2019 | Večerný beh mestom Spišská Nová Ves | Spišská Nová Ves | |||||
1.6.2019 | Rajec High Tatras Night Run | Štrbské Pleso | |||||
1.6.2019 | Beh v Raji 2019 | Dobšiná | |||||
2.6.2019 | Salibský polmaratón + Hornosalibská desiatka | Horné Saliby | |||||
8.6.2019 | Nočný beh Trebišov | Trebišov | |||||
8.6.2019 | BANSKOBYSTRICKÝ MARATÓN | Banská Bystrica |
Slovenský inline pohár 2019 - dlhé trate |
||||
08 - 9.6.2019 | Predator RACE Master weekend Neukirchen | Neukirchen |
Predator RACE 2019 |
||||
14.6.2019 | Night run Štrbské Pleso - Tatry Running Tour | Štrbské Pleso | |||||
15.6.2019 | AXA Run&Fun | Bratislava | |||||
16.6.2019 | MOON RUN Bratislava | Bratislava | |||||
19.6.2019 | T-Mobile Olympijský běh Zlatý závod Praha - Stromovka 2019 | Praha - Stromovka | |||||
19.6.2019 | T-Mobile Olympijský běh - Vimperk | Vimperk | |||||
22.6.2019 | Kysucký maratón | Čadca | |||||
22.6.2019 | Lučatínska 11 | Lučatín | |||||
30.6.2019 | Autopolis polmaratón Bratislava | Bratislava | |||||
5.7.2019 | Kráľovský beh | Kráľová pri Senci | |||||
13.7.2019 | Malženická trinástka | Malženice | |||||
14.7.2019 | Malý Štrbský maratón | Štrba | |||||
20.7.2019 | Kordícky extrém | Kordíky | |||||
26.7.2019 | Rotary Night Run & Inline | Žilina | |||||
27.7.2019 | Fa DONOVALY Night Run | Donovaly | |||||
3.8.2019 | Red Bull 400 | Štrbské Pleso | |||||
10.8.2019 | Rajecký maratón | Rajec |
Slovenský inline pohár 2019 - dlhé trate |
||||
17.8.2019 | Beh nočným Breznom | Brezno | |||||
17.8.2019 | Predator RUN Bolevák | Plzeň |
Predator RACE 2019 |
||||
17 - 18.8.2019 | Od Tatier k Dunaju | Jasná - Bratislava | |||||
25.8.2019 | Velvet run 2019 | Košice | |||||
31.8.2019 | Mostrun 2019 | Most pri Bratislave | |||||
31.8.2019 | Beh nočnou Šaľou 2019 | Šaľa | |||||
1.9.2019 | Podtatranský polmaratón 2019 | Poprad | |||||
1.9.2019 | RUN FEST PETRŽALKA 2019 | Bratislava | |||||
6.9.2019 | KOŠICE NIGHT RUN 2019 | Košice | |||||
6.9.2019 | DETSKÝ VEČERNÝ BEH REXÍK | Bratislava | |||||
7.9.2019 | TELEKOM Night run Bratislava | Bratislava | |||||
7.9.2019 | Zimná desiatka - Dúbravka | Bratislava - Dúbravka | |||||
8.9.2019 | Jihlavský 1/2 maraton | Jihlava | |||||
8.9.2019 | Vrakunsky beh | Bratislava - Vrakuňa | |||||
13.9.2019 | Topoľčiansky nočný beh 2019 | Topoľčany | |||||
14.9.2019 | Beh do Choča – Memoriál Joža Čajku | Vyšný Kubín | |||||
14.9.2019 | DM ŽENSKÝ BEH 2019 | Bratislava | |||||
14 - 15.9.2019 | Predator RACE Dobřany | Tankodrom Dobřany |
Predator RACE 2019 |
||||
17.9.2019 | 5 x Vimperkem - kros | Vimperk, Vodník |
5 x Vimperkem 2019 5 x Vimperkem 2019 |
||||
21.9.2019 | Senecký beh okolo Slnečných jazier | Senec | |||||
21.9.2019 | Beh Pezinkom | Pezinok | |||||
21.9.2019 | Beh Agrokomplexom 2019 | Nitra | |||||
24.9.2019 | 5 x Vimperkem - kolečkové lyže a brusle | Vimperk, Vodník |
5 x Vimperkem 2019 5 x Vimperkem 2019 |
||||
25.9.2019 | Beh Smižanmi | Smižany | |||||
26.9.2019 | Rescue Lesnica Memorial Run 2019 | Monkova Dolina | |||||
29.9.2019 | FITŠTÝL ZOO RUN BRATISLAVA | Bratislava | |||||
29.9.2019 | Beháme pre srdce | Bratislava | |||||
29.9.2019 | O PERMONÍKOV KYLOF | Ľubietová | |||||
24 - 29.9.2019 | Test NFL | Bratislava | |||||
1.10.2019 | Unibeh EUBA | Bratislava | |||||
1.10.2019 | 5 x Vimperkem - opakáče | Vimperk, atletický stadion |
5 x Vimperkem 2019 |
||||
6.10.2019 | KÖNIG LUDWIG TRAIL | Oberammergau | |||||
12.10.2019 | Bratislavský cross | Bratislava | |||||
12.10.2019 | GARMIN Beh Súľovskými skalami | Súľov | |||||
13.10.2019 | Kľačianska desiatka 2019 | Kľačany | |||||
13.10.2019 | Moon Run 2019 NITRA | Nitra | |||||
09 - 13.10.2019 | No Finish Line | Bratislava | |||||
13.10.2019 | 5 x Vimperkem - Lyžařský kros Vodník, 51. ročník | Vimperk, Vodník |
5 x Vimperkem 2019 5 x Vimperkem 2019 |
||||
19.10.2019 | Vajnorský minimaratón | Bratislava - Vajnory | |||||
19.10.2019 | Beh Devínskou Kobylou 2019 | Bratislava | |||||
19.10.2019 | Beh slovenskou bránou | Kozárovce | |||||
19.10.2019 | Zelenyáková trinástka | Hronovce | |||||
20.10.2019 | PSA Trnava polmaratón | Trnava | |||||
20.10.2019 | Branovský beh 2019 | Branov | |||||
20.10.2019 | 5 x Vimperkem - Běho do vrchu Vodník - 27. ročník | Vimperk, Vodník |
5 x Vimperkem 2019 5 x Vimperkem 2019 |
||||
26.10.2019 | Nitrianska hodinovka | Nitra | |||||
15.11.2019 | Večerný beh obcou Veľké Uherce | Veľké Uherce | |||||
16.11.2019 | Chateau Run Topolčianky | Topoľčianky | |||||
7.12.2019 | Machulinska 20 | Machulince | |||||
7.12.2019 | MURAT Mikulášsky krosový beh | Pezinok | |||||
7.12.2019 | ČSOB Zimná séria 2020 - 2.kolo | Bratislava - Dúbravka |
ČSOB Zimná séria 2020 |
||||
21.12.2019 | Vianočný beh – Žilina | Žilina | |||||
26.12.2019 | Vianočný beh mesta Lučenec | Lučenec | |||||
29.12.2019 | Silvestrovský beh – Veľké Vozokany | Veľké Vozokany | |||||
30.12.2019 | Silvestrovský beh Piešťany 2019 | Piešťany | |||||
31.12.2019 | Silvestrovský beh cez bratislavské mosty | Bratislava |